Czech Regio TV opět mediálním partnerem DSACzech Regio TV opět mediálním partnerem DSA

I v letošním roce se Czech Regio TV stalo mediálním partnerem Dnů stavitelství a architektury (DSA).  Letošní osmý ročník projektu Dny stavitelství a architektury 2014 (DSA) si stejně jako v předešlých letech vytyčil za cíl pozvednout zájem veřejnosti o dění ve stavebnictví prostřednictvím zajímavých akcí určených odborné i laické veřejnosti.

Více info >

Czech Regio TV mediálním partnerem DSACzech Regio TV mediálním partnerem DSA

Czech Regio TV se stalo mediálním partnerem prestižních Dnů stavitelství a architektury - jde o projekt, který představuje to nejlepší a nejinspirativnější z oboru stavitelství odborníkům a který pozvedá zájem veřejnosti.

Více info >

Napsali o násNapsali o nás

http://mam.ihned.cz/c1-62350420-chceme-byt-plne-konsolidovana-tv-sit   http://www.mediaguru.cz/2013/08/regionalni-tv-muzou-z-narodni-reklamy-ziskat-desitky-milionu/   http://www.

Více info >

Známe náš zásah, víme, kdo jsou naši diváciZnáme náš zásah, víme, kdo jsou naši diváci

Umíme dokázat naše pokrytí/možnost příjmu a inzertní hodnotu Dvě vlny (podzim 2012, jaro 2013) exklusivního reprezentativního výzkumu v krajích, kde vysílají zastupované televize Realizátorem je výzkumná agentura Mediaresearch Disponujeme daty z TV metrů ve formě tzv.

Více info >

Copyright 2013 | Všechna práva vyhrazena